Kızkalesi Pansiyonları

Kızkalesi çok uzun zamandır arzuyla tatilimi geçirdiğim beldelerden biri. Ben kişisel olarak kalmak amacıyla Kızkalesi pansiyonlarını tercih ediyorum. Kızkalesi Yöresini seviyorum sebebi Kızkalesinin fazla temiz olması. Kızkalesine geçmişte tatil amacıyla gittiyseniz dediklerimi çok iyi anlamış olmalısınız.
Ayrıca Kızkalesi sahili de harika yerlerden. Ama Kızkalesi apartları epey pahalı gelebiliyor insana. Bundan dolayı Kızkalesine tatiline çıkmadan önce gideceğiniz otelden rezervasyon yapmalısınız. Böylece tatil yapmayı düşündüğünüz pansiyonda çok daha ucuz biçimde kalabilirsiniz.
Apart Oteller çok pahalı olabiliyor çünkü Antep tatilcileri Cumartesi Bu Sitede ve Pazar Kızkalesine resmen akın ediyorlar. Şundan Eminim ki Kızkalesine tatile gidince her yıl gitmek sizin için sıradan bir şey olacak.
Kızkalesi Mersin yöresinde bulunur. Kızkalesi apart arzuluyorsanız yazın başında erken rezervasyon yaptırmalısınız. Çoğu zaman apartlar fazla tercih edildiğinden dolu oluyorlar. Kızkalesini beğeneceğinizden %100 eminim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *